14 Şubat 2011 Pazartesi

Bebeklik Çağında Beslenme - Webcast Interaktif Canlı Yayın

Geçtiğimiz hafta içinde Deniz'den bir mail geldi... Yenidoğan uzmanı olan kuzeninin kendisine gönderdiği bir maili işime yarayacağı düşüncesiyle bana göndermiş...

Benim -çok şükür ki- Ada'nın yemesi-içmesiyle pek problemim yok, fakat bana ulaşan bu bilgiyi annelere ulaştırmadan içim rahat etmeyecekti.

Mailin içeriği şu şekilde;

Bebeklik Çağında Beslenme  - Webcast Interaktif Canlı Yayın

Türk Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Derneği tarafından Milupa’nın koşulsuz katkılarıyla "Bebeklik Çağında Beslenme" konulu bir bilimsel toplantı gerçekleştirilecektir.

Doğumdan iki yaşına dek bebek beslenmesinin irdeleneceği bu toplantıya katılımınız ve katkılarınız, toplantımızı amacına ulaştıracaktır.

20 Şubat 2011 – Pazar 09:00-14:45 saatleri arasında düzenlenecek olan “Bebeklik Çağında Beslenme” konulu toplantı Milupa'nın katkılarıyla ZBOX Media Webcast üzerinden interaktif olarak canlı yayınlanacaktır.

Bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden yayına katılabilir, konuşmacıları sesli ve görüntülü olarak izlerken yine eş zamanlı olarak sunumları da takip edebilirsiniz. Yayın süresince soru, yorum ve görüşlerinizi online olarak salona iletebilirsiniz. Soru ve yorumlarınız salonda bulunan bir moderatör aracılığıyla konuşmacılara iletilecek ve online olarak yanıtlanacaktır.


Program yukarıdaki şekilde...

Katılım için;


Bumerang - Yazarkafe