2 Aralık 2011 Cuma

Blogsever Annelere

Hangi anne-baba çocuğundan bahsetmekten deli keyif almaz ki?

Çocuklu aileyle bir araya geldiğinizde başka bir şey konuşulamaz olur ortamda, bu sebeple bizimle görüşmeyi azaltan bir çok arkadaşımız oldu, zira karı- koca, kimi görsek hemen bir "ayy bizim oğlan şunu yaptı" moduna geçiveriyoruz, herkesin bizimle aynı heyecanı paylaştığını zannederek uzun uzun anlatıyoruz oğlanın marifetlerini...

Eşe dosta anlatmakla yetinemeyenler için blog diye bir icad var neyse ki :)

Nerdeyse her yeni nesil annenin bir blogu var artık...

Bu düşünceyle yola çıkan Unnado'da bir blog platformu açtı;

YAZILARINIZI 140.000 ANNE BABA İLE PAYLAŞMAK İÇİN UNNADO BLOG SİZİ BEKLİYOR.

Anne bebek ve çocuklara özel alışveriş kulübü unnadó.com, anne ve babalara
özel unnadó blog platformunu açtı. unnadó blog deneyimlerini, düşüncelerini
paylaşmak isteyen anne ve baba blog yazarlarını bekliyor.


unnadó.com, ebeveynlerin deneyimlerini, özel anlarını, fotoğraflarını paylaşabilecekleri özel bir blog platformu oluşturdu. unnadó.com üyesi olan anne ve babalar, unnadó blog’da kendi deneyimlerinin ve duygularının yer aldığı yazıları 140.000 üye ile paylaşabilecekler. unnadó blog’da yazılarının yayınlanmasını isteyen anne ve babalar, yazılarını blog@unnado.com e-posta adresine gönderebilirler.

unnadó.com’a üyelik ücretsiz olup, sadece davet ile üye olunabilinir. Üyeler düzenlenen kampanyalardan günlük olarak haberdar edilerek fırsat ürünlerinden yararlanabilirler.

Üye olmayan anneler www.unnado.com/davet/unnado adresine bilgilerini bırakarak hemen üye olabilirler.

Unnadó.com Hakkında;
unnadó.com, anne, bebek ve çocuklara özel, markalı ürünlerin bulunduğu, üyelerine özel indirimler ve ayrıcalıklar sağlayan bir alışveriş kulübüdür.
unnadó.com, kaliteli ürünleri ve kaliteli markaları en uygun fiyatlarla üyelerine en iyi hizmet kalitesiyle sağlamayı, üyelerine özel olmanın farkını yaşatmayı hedeflemektedir. unnadó.com üyeleri, seçkin markalı anne, bebek ve çocuk ürünlerine %90’e varan indirimlerle sahip olma şansı bulurlar. Bunun yanı sıra, arkadaşlarını Unnadó.com’a davet etmeleri ve arkadaşlarının üye olup alışveriş
yapmaları durumunda 10TL’lik indirim çeki kazanırlar.
Bumerang - Yazarkafe