13 Kasım 2013 Çarşamba

Ayrıcalıklı bir yılbaşı tatiliYılsonu hızla yaklaşıyor. 2013 yılına muhteşem bir final yapıp, 2014 yılını yepyeni bir heyecanla karşılamak isteyenler için yurt dışı tatil teklifleri şimdiden başladı. Peki yılbaşı tatilinde nerede olmak istersiniz?

Yılbaşını karlar içinde karşılamak isteyenler için Moskova ve St. Petersburg ilk düşünülecek yerlerden. Avrupa’da kış başkadır diyorsanız Paris,Viyana ve Berlin de Avrupa’da tercih edilebileceğiniz ve yılbaşına karla ve eşsiz gösterilerle girebileceğiniz popüler yerler.

Çok soğuk olmasın diyorsanız eğer Yunanistan, Malta ve İtalya daha ılıman iklimleri sebebiyle tercih edilebilir. Eğer Avrupa dışında bir yer istiyorsanız son yılların en gözde yerlerinden biri olan Dubai’yi düşünebilirsiniz.

Makedonya, Beyrut, Prag, Barselona ve daha pek çok tatil teklifini bulabileceğiniz bonubon.com, yılbaşı tatili için pek çok alternatif sunmakta. Yılbaşında kayak yapmayı tercih edenler için de yurt içinde ve yurt dışında çok özel kayak turları sunan bonubon.com, indirimli fiyatlarıyla tatil tekliflerinde büyük avantajlar sağlıyor.
Bumerang - Yazarkafe