28 Aralık 2013 Cumartesi

Böcek ilaçlaması profesyonellik ister


Haşereler çoğunlukla havaların ısınmasıyla birlikte ilkbaharda ortaya çıkarlar. Ancak şu da bilinmelidir ki havaların soğumasıyla birlikte dışarıdaki bazı haşereler daha sıcak buldukları ortamlara yani evlerimize girebilmekte.


Böyle durumlarda kendi ba
şınıza alacağınız önlemler yetersiz kalabilir. Böcekler dayanıklı ve hızlı üreyebilen varlıklardır. Evinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerini marketten alacağınız spray ilaçlarla ilaçlamanız yetmez, ilaçlamanın profesyonel ilaçlarla tüm eve ve özellikle de böceklerin yaşaması muhtemel yerlere uygulanması gerekir.

Çeşitli yöntemlerle profesyonel böcek ilaçlaması yapılabilmektedir. Sprey ve Jel uygulama bu yöntemlerdendir. Bayer Koruma Programı kontrolünde bu yöntemle gerçekleştirilen ilaçlamalar, dikkatli ve periyodik olarak uygulandığında haşere sorununa kesin çözüm getirirler.

Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, söz konusu uygulamaları profosyonel şekilde yapan deneyimli bir firmadır. Bu yöntemler, sizin, aile üyelerinizin ya da çalışma arkadaşlarınızın sağlığını tehdit etmeden, ustalıkla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca ilaçlamadan sonraki süreçte neler yapılması ve neler yapılmaması gerektiği, uzman personel tarafından açıkça izah edilir. Böylece sürecin sorunsuzca atlatılması sağlanır.
Bumerang - Yazarkafe