25 Nisan 2014 Cuma

Türkiye'nin İlk Kadın Kariyer Sitesi

Ev ekonomisine katkıda bulunmak ve kendi ayakları üzerinde durmak isteyen fakat evdeki düzenlerini de bozmak istemeyen kadınlara özel çalışma fırsatları sunan www.pembekariyer.com açıldı.

Ev hanımları, girişimci kadınlar ve anneler; eğitim, deneyim ve yetenekleri doğrultusunda açılan birçok kategoride kendilerine özel iş fırsatlarını yakalayabilecekler.

Sistem; yetenekleri, bilgileri, eğitimleri ve deneyimleri doğrultusunda evden çalışmak isteyen kadınların; iş aramak için www.pembekariyer.com a üye olarak ilan bırakmasıyla başlıyor. İşverenler aradıkları donanıma uygun olan ilanlar arasından seçim yaparak üyelere ulaşıyor.

Ayrıca; EvCe adlı havuz sisteminde evden çalışma imkânını sunan firmalar, kuruluşlar yer alacak. İsteyen üyeler ilan bırakmadan, bu havuzdan kendine uygun firmalara başvurabilecek. Uygun olmayan içeriklerin girilmemesi adına sıkı denetim altında bulundurulacak sitede bu tarz ilanları yayınlayan kişi ve şirketler engellenerek sistemin güvenliği sağlanacak.

Sitede aynı zamanda girişimci kadınların başarı hikâyeleri, yaptıkları işler, uzman görüşleri, makaleler ve röportajlar da olacak.

Bir hobi edinmek veya mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen kadınlar, sitenin uygun bulduğu meslek ve hobi kurslarının bilgilerine de ulaşma imkânı bulacak.

Detaylar için kariyer@pembekariyer.com
facebook.com/pembe-kariyer
twitter.com/PembeKariyer
instagram.com/pembekariyer
Bumerang - Yazarkafe