1 Mayıs 2014 Perşembe

Neden Mitsubishi Electric klima?Bir klimadan ne beklersiniz? Soğuk havalarda ortamı ısıtmasını, sıcak havalarda da ortamı soğutmasını bekleriz. Ve bunu mümkün olduğunca en hızlı şekilde yapmasını isteriz. Tabii bir de elektrik tasarrufu isteriz. Ay sonunda elektrik faturasının cüzdanımızı boşaltmasını istemeyiz.

Dünyanın lider klima markası Mitsubishi Electric klimaları size yukarıda saydıklarımızdan çok daha fazlasını sağlıyor. Hatta belki aklınıza bile gelmeyecek konforu sağlıyor. Peki nedir bu özellikler?

Mitsubishi Electric’in Yeni Kirigamine split klima serisi yüksek enerji verimliliği sayesinde elektrik faturanızı yükseltmez. Çok sessiz çalışır. Çok düşük sıcaklıklarda bile ortamı ısıtabilir. 3D i-sensor özelliği sayesinde uzak noktalardaki ısıyı 3 boyutlu olarak ölçer ve kızıl ötesi ışınlarla tarar. Ortamda kimse yokken enerji tasarrufu moduna geçer. Yeni Kirigamine serisindeki Doğal Hava Akışı ortamın  çok soğumasını ve yorgunluk hissini engeller. Ayrıca Plasma Quad filtre sistemi sayesinde ortamdaki toz, bakteri, virüs ve allerjenleri %99’a kadar nötralize eder. Böylece sağlıklı ve temiz bir ortam yaratır. Çift kanat teknolojisi de havanın ortama eşit şekilde yayılmasını sağlar. Yani odanın farklı yerlerinde oturan kişiler aynı konforu yaşarlar.

Mitsubishi Electric klimalardan almadan önce keşif yaptırmanızda fayda var. Üstün hizmet kalitesiyle Keşfetteam size en uygun klimayı seçiminizde yardımcı olarak konforlu bir ortam ve elektriği en verimli şekilde kullanmanızı sağlamakta.
Bumerang - Yazarkafe