11 Haziran 2015 Perşembe

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÇOK FARKLI BİR ETKİNLİK MERKEZİ AÇILIYOR!

5 YILLIK HAYALİN MUTLU SONU
Bir Anne Doğdu Etkinlik Merkezi, 5 yıldır hayal edilen ve üzerinde çok kafa yorulduğu ve emek harcandığı için, pek çok noktada diğerlerinden ayrılan bir etkinlik merkezi. Her aşaması için özenle çalışıldı ve ortaya çıkan ürün de bu emeğin karşılığını verir nitelikte oldu.
Saatlik bakım ünitesi, kum havuzu, su oyunları, bilişsel ve fiziksel gelişime uygun oyunlarla çocuğun dolu dolu vakit geçirebileceği, hem eğleneceği hem de öğreneceği bir hizmete sahip. Öğretme odaklı bir annenin, çocukları büyürken aldığı eğitimlerin, katıldığı seminerlerin, yaptığı araştırmaların sonucunda oluşturduğu, öğrenme odaklı bir merkez olan Bir Anne Doğdu Etkinlik Merkezi’nde çocuğun yalnızca vakit geçirmesi değil, eğlenmesi ve öğrenmesi amaçlanıyor. Doğum Günü Organizasyonları için, yalnızca alan kiralama ya da catering, atölye, konsept hazırlama gibi seçeneklerden faydalanmak mümkün. Etkinlik Merkezi dışında yapacağınız doğum günleri için de, konsepte uygun atölye çalışması, catering,  konsept hazırlama hizmetleri veriliyor. 
Oyun Grupları, Bir Anne Doğdu Etkinlik Merkezi’nin en fazla önem verilen hizmetlerinden biri. Program İçeriği, psikolog ve çocuk gelişim uzmanlarının görüşleri alınarak, çocukların yaş gruplarına göre, dikkat sürelerine ve gelişim özelliklerine göre, uzun çalışma ve araştırma saatlerinden sonra hazırlanabildi. 

6-2 Ay, 12-18 Ay, 18-24 Ay, 24-36 Ay grupları için Playtime isminde, oldukça dolu içeriğe sahip bir programı var. 36-48 Ay yaş grubu için düzenlenen İngilizce Playtime grubunun eğitimcisi Early English American Kültür Derneği öğretmenlerinden seçildi. 

Her alanda en kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışan Etkinlik Merkezinin oyun gruplarında da bu çabayı görmek mümkün.

Her gün düzenlenen atölyelerde de, saatlik bakım ünitesinden ayrı olarak, çocukların fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimlerine uygun materyaller ve oyunlarla çocukların hizmetinde olan Bir Anne Doğdu Etkinlik Merkezi, Beylikdüzü’nde yaşayan ebeveynler için ikinci adres olmayı planlıyor.

Doğum günü organizasyonları, okul etkinlikleri ve firma organizasyonları için atölye ve içerik hazırlama hizmeti de mevcut.

Bir Anne Doğdu Etkinlik Merkezi İletişim Bilgileri:

Telefon: 0531 252 22 70
Etkinlik Merkezine, facebook, twitter ve instagram üzerinden @birannedogdu adresiyle ulaşmak mümkün.

Bumerang - Yazarkafe