Her "Bebek" doğduğunda bir "Anne" doğar.

Bu Blogda Ara

Bloga Üye Ol

Beylikdüzü Mekanları

Işığını Takip Edenler

Beylikdüzü Anaokulu

Bumerang - Yazarkafe

Mart 20, 2019

Çocuklar İçin Kişiye Özel Hediye
Çocuğunuza ya da sevdiklerinizin çocuklarına özel bir hediye sunmak isterseniz siz de tercihinizi kişiye özel olarak hazırlanan hediye seçeneklerinden yana kullanın. Elbette söz ettiğimiz hediye seçenekleri çocukların gelişimine de büyük katkılarda bulunuyor. Çünkü kişiye özel kitaplardan bahsediyoruz. En güzel ve en anlamlı kişiye özel hediye olan kitaplar çocuklar için ömür boyunca saklanacak hoş bir hatıraya da dönüşüyor.

Çocuklar bu eserleri dinlemekten çok büyük bir keyif alıyor. Pek çok anne ve baba çocuklarına kitabı sevdirmek için kişiye özel olarak hazırlanan bu kitapları tercih ediyor. Özellikle hikaye dinlemekten hoşlanmayan çocuklara anlatılan hikayeye çekmek ve odaklanmasını sağlamak için kişiye özel hikaye kitaplarının harika bir seçenek olduğunu vurgulamak lazım.Kişiye Özel Kitapları Çocuklar Neden Seviyor?
Bu eserler içerisinde hediye edeceğiniz çocuğun ismini taşıyor. Kendi isminin kullanıldığı bir baş karakterin başından geçen olaylar elbette çocukların çok daha fazla ilgisini çekebiliyor. Kendilerini bu karakterle özdeşleştiren ve dolayısıyla anlatılan hikayeyi adeta can kulağıyla dinleyen çocuklar, birkaç hikaye sonrasında artık kitaplara ihtiyaç duymaya başlıyor.  Annesinin ya da babasının kendisine kitap okumasını bile isteyebiliyor. Bu eserlerde çocuklar adeta kitapların kahramanı oluyor. Dolayısıyla anlatılan hikaye de kendilerini bir kahraman gibi hissedebiliyor. Her çocuğun hayali bir süper kahraman olmak değil mi?
Kişiye özel hediye seçenekleri arasında çocuğun fotoğrafının basılı olduğu hikaye kitapları da bulunuyor. ‘Benim Alfabem’ isimli kitap sadece kapağında değil içerisinde de çocuğunuzun fotoğraflarını barındırıyor. Bu nedenle çocuklar yeni kelimeleri, harfleri ya da sesleri çok daha keyifli bir şekilde öğrenebiliyor. Kitaba baktıkça kendi fotoğraflarını gören çocuklar bu eserleri çok seviyor. Çocuklara özel bir hediye almak istiyorsanız en güçlü seçeneklerden biri kuşkusuz benim alfabem isimli kitaptır.“Bu Kitapları Nasıl Bulurum?”
Bu eserleri bulmak için www.sihirliyolculuk.com internet sitesini tercih edebilirsiniz. Bu adreste çocuklar için özel olarak hazırlanan ve kişiye  özel hediye olarak tercih edilebilecek onlarca farklı seçenek bulunuyor. Miniklere kitap okumayı sevdirecek hikaye kitaplarını sadece tek tıkla ulaşmanız mümkün olabiliyor. Seçenekleri azalmadan hemen tıklayarak kitaplara göz atmalısınız.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Fikrinizi paylaşın